O firmie:


Nazwa: Nanostudio


NIP: 782-164-08-27


Adres: 27 Grudnia 11


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61--73


Telefon: 501 102 261


Domena: https://www.nanostudio.pl/


Opis:


Decyzja o budowie domu jest jedną z najważniejszych w całym życiu. Być może najbardziej odpowiedzialną, bo w grę wchodzi wydatek co najmniej kilkuset tysięcy złotych, a nierzadko zobowiązanie kredytowe na kilkadziesiąt lat.

Jeśli budować dom, to z głową, spełniając marzenia, ale i myśląc perspektywicznie. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na wsparcie architektów. W Poznaniu projekty domów nowoczesnych, bardzo funkcjonalnych i spełniających współczesne normy oferuje studio architektoniczne, które reklamuje się na stronie nanostudio.pl. Pod tym adresem kryje się między innymi bogata galeria wizualizacji dotychczasowych projektów i realizacji. Można się szybko przekonać, że zespół architektów i specjalistów z pokrewnych dziedzin ma do zaproponowania coś wyjątkowego.

W projekcie uwzględnia się między innymi liczbę i układ pomieszczeń oraz ich konkretne wymiary. Do tego dochodzi kwestia bardzo ważnej decyzji – dom parterowy czy piętrowy? Trzeba się zastanowić także nad energooszczędnością, rozmieszczeniem okien i drzwi, rozlokowaniem kluczowych pokojów czy ewentualnie wykorzystaniem ogrodu.

Data dodania: 2019-05-24
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O NanostudioBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/

PPUH ANFRA BIS

http://www.anfra.pl/

Leon Travel - wynajem autokarów

https://leontravel.pl/