O firmie:


Nazwa: YOURCAR PL SP SP Z O O


NIP: 2220900379


Adres: Katowicka 53


Miejscowość: Mysłowice


Kod pocztowy: 41-400


Telefon: 660 919 555


Domena: https://www.yourcar.pl/


Opis:


Przed wynajęciem auta zawsze powinno się dokładnie zwrócić uwagę na jego stan techniczny. Niestety nierzadko płacimy za takie usługi spore pieniądze, a okazuje się, że stan samochodów pozostawia wiele do życzenia. Tego problemu nie będzie jednak w przypadku wyboru usług firmy YourCar. To prawdziwi specjaliści, którzy starają się tworzyć usługi niezwykle elastyczne, dbając przy tym solidnie i stan floty własnych wozów.

Doświadczona wypożyczania aut z Gliwic posiada zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze czy busy, a więc niezależnie od potrzeb, można tutaj zawsze znaleźć coś dla siebie. Więcej o tych pojazdach można dowiedzieć się już teraz, wchodząc po prostu na stronę internetową yourcar.pl. Krótki czy długi termin wynajmu nie mają tutaj znaczenia. W każdym przypadku można bowiem liczyć na atrakcyjną cenę.

Data dodania: 2019-03-19
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O YOURCAR PL SP SP Z O O  • Jak wypożyczać samochód w Gliwicach, to tylko w Yourcar! Dysponują odpowiednią flotą, co powala zadowolić nawet bardzo wymagającego klienta. Ceny też nie wydrenują naszych portfeli.

  • yorof dodał komentarz 2019-05-14 15:03:20
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:GABARYTY.NET

https://gabaryty.net/

LIMBA

https://www.limba.com.pl/

Netpaka.eu

https://netpaka.eu/