O firmie:


Nazwa: Lehan


NIP: 7772619089


Adres: Poziomkowa 53


Miejscowość: Suchy Las


Kod pocztowy: 62-002


Telefon: 602 44 92 44


Domena: https://wallbed.pl/


Opis:


Niewielkie mieszkania nierzadko wymagają od właścicieli nie lada zmysłu estetycznego i rozeznania w funkcjonalnych rozwiązaniach. To właśnie dzięki nim, zyskują oni na komfortowym mieszkaniu, w którym aż chce się żyć. 

Z pewnością do takich rozwiązań zaliczyć można łóżka chowane w szafie, których cena może wielu zaskoczyć. Te oferowane przez wallbed.pl to nie tylko funkcjonalna opcja do małych mieszkań, ale i atrakcyjna cenowo, która z pewnością przykuje uwagę właścicieli kawalerek, ale i mieszkań, w których pokoje są nieustawne. Dzięki temu, że łóżka chowane są w szafach, za dnia zyskujesz cenną przestrzeń do pracy, nauki czy zabawy, by w nocy przemienić szafę w wygodne i komfortowe do spania łóżko - jedno lub dwuosobowe. Od Ciebie zależy, którą z opcji wybierzesz do swojego domu. Zajrzyj do oferty i przekonaj się, że to właśnie takiego rozwiązania szukałeś. 

Data dodania: 2018-11-26
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Lehan  • Od firmy Lehan kupiłem do naszego mieszkania bardzo ciekawe łóżko chowane w szafie, które nie było bardzo drogie.

  • Daniel Piotrowski dodał komentarz 2019-06-03 15:21:39
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/

PPUH ANFRA BIS

http://www.anfra.pl/

Leon Travel - wynajem autokarów

https://leontravel.pl/