O firmie:


Nazwa: BATNA Sp. z o.o. sp. k.


NIP:


Adres: Olgi Boznańskiej 3e


Miejscowość: Częstochowa


Kod pocztowy: 42-202


Telefon:


Domena: https://www.batna24.com/


Opis:


Oferta dostępna na stronie batna24.com to sposób na doposażenie prywatnej bądź służbowej strefy naprawczej i serwisowej. Proponowane w sprzedaży akcesoria sprawdzą się przy pracach związanych z unowocześnianiem konstrukcji domu i wdrażaniem nowych technologii, w tym również przy rozprowadzaniu instalacji i systemów poprawiających poziom bezpieczeństwa.

Dostawca, który działa pod podanym linkiem, to firma, która nawiązała i nadal z powodzeniem kontynuuje współpracę z czołowymi światowymi markami, zajmującymi się produkcją różnego rodzaju wyposażenia elektrycznego i elektronicznego (np. Ubiquiti, EXTRALINK). Dzięki temu jej kadra może zagwarantować najwyższą jakość oraz trwałość oferowanych produktów.

Realizator zaprasza do kontaktu odbiorców biznesowych, zainteresowanych stałymi dostawcami sprzętu i elementów montażowych. Ze swojej strony pracownicy odpowiedzialni za obsługę zamówień zapewniają, że wysyłka będzie terminowa, a zawartość paczki odpowiednio zabezpieczona na czas przewozu do klienta.

Data dodania: 2022-06-18
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O BATNA Sp. z o.o. sp. k.Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:GABARYTY.NET

https://gabaryty.net/

LIMBA

https://www.limba.com.pl/

Netpaka.eu

https://netpaka.eu/