O firmie:


Nazwa: Fachowe-Przeprowadzki.pl


NIP:


Adres: Os. Stefana Batorego 7


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60--68


Telefon: 794 066 703


Domena: https://fachowe-przeprowadzki.pl/


Opis:


Przeprowadzka to skomplikowane zadanie, jednak dobra wiadomość jest taka, że w dzisiejszych czasach można skorzystać z pomocy specjalistycznych firm takich jak Fachowe Przeprowadzki. Przedsiębiorstwo to oferuje wysokiej jakości usługi przeprowadzkowe w Poznaniu. Propozycja ta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm, którzy planują zmianę siedziby swojego biura. Osoby kontaktujące się z tym przedsiębiorstwem mogą liczyć na dotrzymanie ustalonych wcześniej terminów oraz korzystne ceny.

Powyższa oferta dedykowana jest wszystkim mieszkańcom Wielkopolski niezależnie od tego, czy przeprowadzają się oni do innego polskiego miasta, czy też poza granicę kraju. Osoby zatrudnione w firmie dysponują różnego rodzaju zabezpieczeniami chroniącymi delikatne rzeczy takie jak porcelana oraz szkło. Ponadto zajmują się oni sprzedażą kartonów, co dla klientów jest bardzo wygodne. Mogą oni liczyć również na demontaż oraz montaż mebli, jak i wniesienie ich do nowego lokum.

Data dodania: 2019-11-13
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Fachowe-Przeprowadzki.pl  • Dzięki firmie Fachowe-Przeprowadzki.pl udało mi się szybko przewieźć wszystkie rzeczy do mojej nowo zakupionej kawalerki.

  • Zofia Sikorska dodał komentarz 2019-12-10 10:20:49
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/

PPUH ANFRA BIS

http://www.anfra.pl/

Leon Travel - wynajem autokarów

https://leontravel.pl/