O firmie:


Nazwa: FotoRAZEM


NIP:


Adres: Smyczkowa 4


Miejscowość: Lublin


Kod pocztowy: 20-844


Telefon: 603-579-269


Domena: http://foto-razem.pl/


Opis:


Dobry fotograf na ślubie i weselu to podstawa. Wykonanie zdjęć w tym ważnym dniu warto powierzyć sprawdzonej osobie. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie spokój o to, że za kilka, kilkanaście, czy też kilkadziesiąt lat możliwe będzie wspominanie pięknych chwil dzięki profesjonalnie wykonanym fotografiom.

W Lublinie działa Robert Tymczak, który od kilkunastu lat zajmuje się zawodowo robieniem zdjęć na różnych uroczystościach. Pasja do fotografowania zrodziła się w nim już wtedy, gdy był dzieckiem i trwa do dzisiaj. Chętnie wykonuje zdjęcia nie tylko w kościele i na sali weselnej, ale także w plenerze. Nigdy nie brakuje mu pomysłów na zdjęcia robione w naturze.

Jeżeli interesują Cię ceny tego fotografa ślubnego w Lublinie, nawiąż z nim kontakt telefoniczny. W trakcie rozmowy będziesz mógł podać termin oraz miejsce uroczystości. Dane do kontaktu znajdziesz na foto-razem.pl.

Data dodania: 2018-09-29
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O FotoRAZEM  • Fotograf ze studia FotoRAZEM nie ma wcale wygórowanych cen co do usługi fotografowania weselnego.

  • Patrycja Mazur dodał komentarz 2019-03-15 15:04:44
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Biojuice

https://biojuice.pl/

PUH Florexpol Sp. z o.o.

https://florexpol.eu/

EdiBazzar

https://www.edibazzar.pl/